+420 465 586 024 pirell@pirell.cz Husova 690, Česká Třebová +420 465 586 024
pirell@pirell.cz

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Co Vás čeká?

  • Kompletní vedení účetnictví v souladu s obecně závaznými předpisy
  • Sestavování účetní uzávěrky, pravidelné měsíční kontroly správnosti účtování
  • Příprava a shromažďování podkladů pro audit
  • Reporting vrcholovému managementu
  • Komunikace a spolupráce s externími subjekty např. daňový poradce, auditor, banka, finanční úřad

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Dobrou znalost práce na PC a s aplikacemi Excel, Word
  • Praxe v oboru účetnictví
  • Řidičské oprávnění sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavé měsíční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům od 35 000 Kč do 40 000 Kč
  • Náborový příspěvek 25 000 Kč, který Vám vyplatíme během prvního roku
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Možnost profesního růstu a dalších firemních benefitů

Pro více informací kontaktujte Ing. Martinu Neumanovou, tel. 777 737 694, e-mail: neumanova@pirell.cz

OPERÁTOR SVAŘOVNY

Obsluha speciálního robotizovaného stroje APT 1500, který používáme na svařování kolejnic

Více informací >

Stavbyvedoucí

Řízení prací stavebního charakteru na železničním svršku a spodku

Stavební technik

Svářeč kolejových součástí

Práce na železničním spodku a svršku.

Traťový mistr

Řízení pracovní skupiny při pracích na železničním svršku a spodku.

Traťový dělník

МОНТЕР ПУТИ

Больше информаций >

STROJNÍK BAGRU A DVOUCESTNÝCH VOZIDEL

Práce na železničním svršku a spodku na strojích značky O+K MHS, Liebherr, Atlas, Neuson, JCB.